KONST / Litografier / Färglitografi 17422011
nr 1742 2011
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Signerad ej numrerad. Färglitografi, bildmått: 88x61 cm, yttermått inklusive ram: 103x76 cm
Kondition: med dedikation
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 24 november 2025
kl 20:38:04
100 kr
500 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm